Rita Kurpisz uzyskała akredytację International Coach Federation na poziomie ACC oraz jest członkiem International Coach Federation, trener inteligencji emocjonalnej oraz skutecznej komunikacji.

Współpracuje z Komisją Europejską w zakresie Business Coachingu. Z wykształcenia politolog, ekonomistka oraz coach. Skoncentrowana na podnoszeniu efektywności osobistej liderów, posiada świeże spojrzenie na współczesny biznes, jest skuteczna i elastyczna w pracy z klientem.

Jej misją jest inspirowanie ludzi do rozwoju osobistego, wsparcie w osiągnięciu satysfakcji i spełnienia w życiu prywatnym oraz na płaszczyźnie zawodowej.

Wykłady i mentoring

Prowadzi gościnne wykłady na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach KN Przedsiębiorczości. Dodatkowo prowadzi i rozwija w coachingowo – mentoringowy sposób grupę Młodych liderów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Prowadzi gościnnie wykłady na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego z Business System Design.

Praca ze studentami

Prowadzi autorski projekt “Młodzi Liderzy”, którego celem jest wykształcenie osobowości lidera u młodych ludzi (millenialsów) poprzez rozwój kluczowych umiejętności we współczesnym przywództwie, m.in. inteligencji emocjonalnej.
Program ten przygotuje uczestników do zajmowania stanowisk liderskich. Spotkania mają charakter cyklicznych warsztatów w trybie coachingowo -mentoringowym. Zespół liczy 10 osób.

IMG_213687