Rita Kurpisz uzyskała akredytację International Coach Federation na poziomie ACC oraz jest członkiem International Coach Federation, trener inteligencji emocjonalnej oraz skutecznej komunikacji.

Współpracuje z Komisją Europejską w zakresie Business Coachingu.
Z wykształcenia politolog, ekonomistka oraz coach. Skoncentrowana
na podnoszeniu efektywności osobistej liderów, posiada świeże spojrzenie na współczesny biznes, jest skuteczna i elastyczna w pracy
z klientem.

Jej misją jest inspirowanie ludzi do rozwoju osobistego, wsparcie w osiągnięciu satysfakcji i spełnienia w życiu prywatnym oraz na płaszczyźnie zawodowej.

Przez lata praktyki biznesowej oraz codzienny kontakt z przedsiębiorcami uświadomiła sobie jak ważna jest ich rola i wpływ na życie tysięcy ludzi, dlatego obecnie pracuje z liderami w celu zwiększenia ich efektywności osobistej oraz wydajności firm, którymi zarządzają. Współpracuje w zakresie business coaching oraz rozwoju inteligencji emocjonalnej, której efektem jest m.in. siła mentalna, wysoka samoświadomość, rozwój umiejętności miękkich, skuteczność osobista i niezależność podejmowania decyzji. Wdraża w firmach oraz prowadzi szkolenia z zakresu coachingowego stylu zarządzania podnosząc wydajność zespołów oraz zyski organizacji. Dzięki temu firmy podnoszą swoją konkurencyjność w świecie nieustających zmian (ekonomicznych, systemowych, pokoleniowych). Pracownicy zyskują wewnętrzną motywację, komfort pracy i dzięki temu otwartość oraz kreatywność w działaniu, a firma rozwija się i rośnie.

null
Lider tak bardzo rozwinie organizację, jak daleko sięga jego potencjał i wyobraźnia.

Kieruje się myślą: “Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją, bo im więcej zainwestujesz w siebie, tym więcej podzielisz się z innymi”
Jej motto to: zarządzaj poprzez moc, a nie przemoc.

Ukończyła studia podyplomowe Studium Coaching na Uczelni Łazarskiego uzyskując dyplom coacha. Ponadto uzyskała akredytację International Coach Federation, której jest aktywnym członkiem.

Ukończyła kursy:

 • W Polsce:
  • “Umiejętności coachingowe dla liderów” w Akademii Leona Koźmińskiego
  • “Inteligencja Emocjonalna w praktyce” w Akademii Leona Koźmińskiego
 • W USA:
  • „Managing as a Coach” na University Of California
  • „Coaching Practices” na University Of California
  • “Leadership inspired though Emotional Intelligence” na Case Western Reserve University.

Z pasją uczy się od najlepszych w swojej dziedzinie. Bezpośrednio szkoliła się u m.in. Tonego Robbinsa, Daniela Golemana, Richard Boyatzisa, Philippe Rosinski, Rea Chois i Billa Harrisa.

Doświadczenie biznesowe i zarządcze zdobywała pracując m.in. w: Wolfs Fundusz Private Equity jako dyrektor projektów i trener. W firmie Quest Change Managers zbudowała markę Quest for English, stała na czele projektu, zarządzania zespołem; jest pomysłodawcą oraz współtwórcą samodzielnego kursu do nauki języka angielskiego. W tej samej firmie jako trener i ekspert ds. komunikacji szkoliła z budowy algorytmów komunikacji i sprzedaży (m.in. dla Orange, WIMED, Max-Fliz,). W Electronic Wholesale Trading, jako menedżer firmy, rozwinęła organizację oraz sieć sprzedaży rozbudowując organizację i kilkukrotnie zwiększając zyski firmy. Przygotowywała plany strategiczne i rozwojowe, realizowała działania operacyjne. Na początku kariery pracowała w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, w departamencie ds. Polonii i Polaków za granicą.

Ponadto, wystąpiła na Appendix pt.: „Z prądem i pod prąd. Paradoksy w poszukiwaniu dobrych rozwiązań dla biznesu i spełnienia w życiu” – Akademia Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego.

więcej informacji znajdziesz na LinkedIn