Personal Coaching

Czym jest?

Personal coaching jest interaktywnym procesem, który zwiększa tempo rozwoju i podnosi efektywność w działaniu. Dzięki coachingowi będziesz trafnie formułować cele, optymalizować swoje działania, podejmować lepsze decyzje i lepiej korzystać ze swoich umiejętności.

Jaki jest cel?

Głównym celem coachingu jest podniesienie świadomości i dokonywanie lepszych zmian w swoim życiu. Dzięki pracy coachingowej zwiększysz wiarę w siebie, dostrzeżesz swoje naturalne umiejętności i zbudujesz pewność siebie w każdej sytuacji. Będziesz również lepiej radzić sobie w nieoczekiwanych sytuacjach stresowych.

Jako coach dostosowuję własne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Dążę do wydobycia rozwiązań i strategii z jego wnętrza. Wierzę, że klient jest z natury kreatywny i pełen pomysłów. Moim zadaniem jest rozwinięcie tych umiejętności, zasobów i kreatywności, które klient już posiada.

Nauczysz się

  Dostrzegać i wykorzystywać swoje naturalne umiejętności
Trafnie formułować zadania i wyznaczać kroki do ich realizacji
Osiągać wyznaczone cele

Uzyskasz

Obszerne materiały do samodzielnej nauki
Zaawansowane narzędzia do pracy nad sobą
Ekspercką wiedzę i wsparcie
Umiejętność zarządzania zasobami

Zwiększysz

Efektywność pracy
Swoje zarobki
Pewność siebie
Komfort swojego życia
null
Nie chodzi o to, jak wieje wiatr, tylko o to jak ustawione są żagle.
Sam prowadzisz statek swojego życia.

Zapytaj o ofertę i dostępne terminy

Najczęściej zadawane pytania

Sesja coachingowa trwa 1,5-2h

Efekty pracy są widoczne po każdej sesji coachingowej.

Przed rozpoczęciem pracy coachingowej, odbywa się rozmowa z coachem, następnie coach wysyła kontrakt coachingowy z jasnym opisem coachingu, zasadami pracy, oczekiwaniami, zapewnieniem o poufności etc. Następnie klient z coachem umawiają się na spotkanie rozpoczynające pracę. Na nim ustalają tematy pracy oraz cele, ilość spotkań.

Spotkanie rozpoczyna się od krótkiej rozmowy na temat samopoczucia klienta, rozmowy odnośnie ostatnich dni, wydarzeń, które miały miejsce pomiędzy sesjami, co istotnego zaobserwował u siebie itp. Następnie definiujemy cel na bieżące spotkanie. Trwa sesja coachingowa. Na końcu podsumowujemy spotkanie, z czym klient wychodzi, co ważnego się wydarzyło dla niego, jakie ma wnioski i czasami definiujemy zadanie domowe.

To zależy od indywidualnego przypadku. Zazwyczaj jest to ok. 5 – 8 spotkań. Mam też wielu klientów, którzy przychodzą 3 razy i więcej nie mają potrzeby, bo kwestie na którym im zależało, przepracowaliśmy.

Miejsce pracy to najczęściej biuro. Czasami klient woli spokojną kawiarnię, aby wyjść poza biurową aurę.

Początkowo spotkania odbywają się co ok. 2 tygodnie. Z czasem częstotliwość nieco się zmniejsza do 3 tygodni.